Jessie J mahnit Kinën, shpallet fituese e “Singer 2018”

Në Britani dhe Australi ajo ka qenë trajnere e spektaklit të talenteve “The Voice” por këtë herë ka dashur të provojë edhe një herë ndjesinë e të qenit një konkurrente.

Këngëtarja e famshme Jessie J është bërë pjesë e “Singer 2018” në Kinë duke u shpallur fituese. Ajo ka qenë përballë zërave më të mirë Kinezë dhe përreth 3 muaj ka emocionuar publikun me performancat e saj.

Në finalen e “Singer 2018” ajo ka performuar këngën e Whitney Houston, “I Will Always Love You” duke i mahnitur të pranishmit në sallë dhe të gjithë ata që po e ndiqnin nga ekrani.

Marrja e kupës së këtij spektakli e ka bërë Jessie J të ndihet krenare për veten e për përkushtimin në këtë konkurs.

Në viedon më posht do të shikoni momentin e fitores:

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s