Ariana Grande rikthehet pas një viti me një projekt kushtuar viktimave të Manchesterit

Këngëtarja e famshme Ariana Grande ka ndryshuar pikëpamjen e saj për muzikën por edhe për botën dhe kjo duket qartë në klipin e saj më të ri. Vazhdoni me leximin e “Ariana Grande rikthehet pas një viti me një projekt kushtuar viktimave të Manchesterit”