Ariana Grande rikthehet pas një viti me një projekt kushtuar viktimave të Manchesterit

Këngëtarja e famshme Ariana Grande ka ndryshuar pikëpamjen e saj për muzikën por edhe për botën dhe kjo duket qartë në klipin e saj më të ri.

Rreth një viti më parë në koncertin e saj në “Manchester Arena” ndodhi një sulm terrorist që i mori jetën 22 personave. Pas kësaj ngjarjeje këngëtarja e famshme u zhduk dhe prej shumë kohësh nuk ishte më aktive në rrjetet sociale.

Menaxheri i saj me anë të një deklarate ka shpjeguar se Grande ka qenë e dyzuar për t’u rikthyer në studio pas sulmeve dhe përfundimi i turneut të saj muzikor ka qenë shumë emocional.

Pak orë më parë Ariana është rikthyer dhe ka publikuar këngën e saj më të re të quajtur “No Tears Left to Cry” që i kushtohet të gjithë viktimave të sulmit tragjik.

“Nuk më kanë mbetur më lot për të qarë ndaj unë dashuroj, jetoj, ringrihem” ,shkruhet në tekstin e këngës së saj.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s